Özel sektör İş İlanları

Üniversite Bünyesine Kütüphane ve Dokümantasyon Personeli Alınıyor

Üsküdar Üniversitesi yayımladığı bir duyuru ile personel ihtiyacı olduğunu ve ilan edilen kadrolarda istihdam sağlayacağını duyurdu. 

Söz konusu bu personel alım ilanları adaylara kariyer siteleri üzerinden duyurulurken bu ilanlarda yer alan bir kadroyu sizlerle buluşturuyoruz. Kütüphane bünyesinde görevlendirmek üzere yayımlanan ilan detayları haberimizde. 

KÜTÜPHANE VE DOKÜMANTASYON PERSONELİ

Üsküdar Üniversitesi tarafından yayımlanan kütüphane perfsoneli alım ilanına dair yapılan açıklamada; Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşke Kütüphane ve Dokümantasyon Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere “Kütüphane ve Dokümantasyon Uzmanı” aranmaktadır, ifadesi kullanıldı. 

Sadece üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yer alan diğer şartları sizlerle paylaşıyoruz. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu kadro için Üsküdar Üniversitesi tarafından ilan edilen başvuru kılavuzunda çok sayıda mesleki koşul bulunuyor. İlan için adaylardan talep edilen bu koşullar öğrenim şartından, deneyim  şartına mesleki gerekliliklerden oluşuyor. 

İlana başvuruda bulunacaka adayların Üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi bölümünden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimli, Kataloglama ve sınıflama konusunda tecrübeli, Kütüphane otomasyon sistemi YORDAM kullanabilen, Kütüphane kaynaklarının tanıtımı ve faydalandırılması konusunda referans hizmet verebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim ve tercihin İngilizce bilen olması talep ediliyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını, Üsküdar Üniversitesi’nin anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvurular internet üzerinden elektronik olarak yapılacak.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2miU7Tw

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir