Özel sektör İş İlanları

Üniversite ve Diş Hastanesine En Az Lise Mezunu Hasta Kabul Kayıt Yetkilisi Alımı Yapılıyor

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden personel alımı yapacağını ilan etti. 

Çok çeşitli kadrolarda hem sağlık hemde hizmet personeli alımı yapacak olan hastane için yayımlanan duyuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

ÜNİVERSİTE HASTANESİNE PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi tarafından yayımlanan ilanda yer alan kadrolardan bir tanesi de Hasta Danışmanı-Kabul Kayıt Görevlisi kadrosu oldu. 

Bu kadro için en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına önlisans ve lisans mezunu adaylarda başvuru yapabilecek.

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Okan Üniversitesi Diş Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere alınacak olan ve çeşitli mesleki koşulların yer aldığı duyuruya ilişkin başvuru detayları ise şu şekilde;

Başvuru Şartları

En az lise, tercihen ön lisans ve lisans mezunu olmak. Tercihen Sağlık Yönetimi,Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Tıbbi Sekreterlik bölümlerinden mezun, Tercihen hastane deneyimi olan, tıbbi terminolojiye hakim, Tercihen tıbbi sekreterlik, faturalandırma, müşteri ilişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli, Tercihen hastane otomasyon sistemlerine hakim, Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliğine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, çözüm odaklı, Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu ilan için başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer siteleri üzerinden yapılacak. 

Adaylar öncelikle Kamuilanlari.com olarak aşağıda sizlere verdiğimiz İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi personel alım ilan sayfası bağlantısı ile ilanın yayımlandığı siteye ulaşacaklar. Burada tüm detayları inceleyen adaylar başvurularını yine bu kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

Başvuru için bağlantı adresi: https://bit.ly/2kTUnrF

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir