Özel sektör İş İlanları

Vodafone Türkiye Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

Vodafone Türkiye kariyer siteleri üzerinden bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını ilan etti. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından çeşitli kadrolarda yapılacak alımlara dair tüm detayları sizlere aktarıyoruz. 

VODAFONE TÜRKİYE PERSONEL ALIM İLANI

Vodafone Türkiye tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu kadrolar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri ilanlar bulunmakta.

Vodafone Türkiye tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan açık kadroları aşağıda aktarıyoruz.

Sabit Hizmetler Çağrı Merkezi Temsilcisi, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Genel Başvuru, Ofis Çözüm Yönetimi Şefi, Büyük Müşteriler Satış Yöneticisi, Telesatış Kampanya Yöneticisi.

BAŞVURU KOŞULLARI

Vodafone Türkiye tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapabilmek için çok sayıda koşul bulunuyor. Bu koşul ilanı yayımlayan kurum ya da alım yapılacak pozisyonlar için belirlenen şartlardan meydana gelmekte. 

Bu kapsamda bu koşulları sizlere madde madde aktarıyoruz. 

Lise, önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olmak, Tercihen ekip yönetimi tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Telekomünikasyon sektöründe benzer pozisyonda deneyim sahibi, Analiz, planlama ve sunum yetkinliklerine sahip, Analitik düşünebilme, bütünü görebilme, problem çözebilme, yeteneklerine sahip Organizasyon ve yönetim yeteneği gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vodafone Türkiye tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar, başvuru koşullarını sağlamaları halinde ilana elektronik başvuruda bulunabilecekler. 

İlana elektronik başvuru yapacak adaylar bu başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi aracılığıyla yapılacak. 

İlana ulaşmak için; https://bit.ly/2YaoSaH Mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir