Özel sektör İş İlanları

Yaz Dönemli Özel Sektör İş İlanları: 1791 Deneyimsiz ve Yetiştirilmek Üzere Alım İlanı

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımız için özel sektör firmalarının yayımladığı personel alım ilanlarını derledik. 

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında en fazla alım ilanı yayımlanan sektörler ve ilanlara dair adayların bilmeleri gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

YENİ MEZUN İŞ İLANLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacağını ilan eden özel sektör firmaları belli başlı sektörlerde personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Alımlar onlarca meslek grubundan olacak. Yalnızca bir sektör için 40’dan fazla meslek grubu için alım ilanı bulunurken diğer sektörlerin ilanları bu alımlar daha da artacak. 

ALIM YAPILACAK SEKTÖR DETAYLARI

Sektörlere göre yayımlanan ilanlara bakıldığında en fazla alım ilanı Tekstil sektörü için yayımlandı. Bu sektör için yayımlanan ilan sayısı 338 olurken Perakende sektörü için yayımlanan ilan sayısı 218 oldu. Giyim sektörü için yayımlanan ilan sayısı ise 186. Mağazacılık sektörü için yayımlanan ilan sayısı 159, Bilişim sektörü personel alımı ilan sayısı 142, Sağlık sektörü personel alımı 135, Ticaret sektörü için yayımlanan ilan sayısı 134, Hizmet sektörü için  yayımlanan personel alımı 123.

KADROLARA GENEL BAKIŞ

Sektörler için yayımlanan ilanlarda yer alan açık pozisyonlar için çok fazla meslek grubundan ilan olduğunu söylemiştik. Bu ilanlarda yer alan ve dikkat çeken bazı kadrolar şunlar,

Sağlık personelleri, hzimet sektörü elemanları, başta satış danışmanı, satış uzmanı olmak üzere mağazıcık sektörü ilanları. Gişe personeli, tahsilat personeli, vezne ve banko personeli kadroları, Müşteri Temsilcisi Asistanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Müşteri Danışmanı pozisyonları. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan tüm personel alım ilanlarında yer alan başvuru şartları ilanı yayımlayan kuruma göre belirlenir. Sizlere aktardığımız ilanlar özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanlar olduğundan başvuru şartları değişkenlik göstermekte. 

İşte o koşullar;

Firmaların kadroları için talep ettiği eğitim şartına haiz olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, hangi kadrolara başvuru yapılacaksa o kadro için belirlenen mesleki şartları sağlamak. 

İLANLARA DAİR TÜM DETAYLAR İÇİN

İlanlara kariyer sitelerinden üzerinden ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

İlan için: https://bit.ly/2RINjtU (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir