Özel sektör İş İlanları

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi En Az Lise Mezunu Adaylar İçin İş İlanı Yayımladı

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi kariyer siteleri aracılığıyla yayımladığı ilanında, kadrosunda personel eksiği bulunan birimlere belirli şartlar altında personel alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan ilan metninde alım yapılacağı duyurulan kadrolar şunlar;

PERSONEL ALIM İLANI

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi personel alım ilanında 5 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. Bu pozisyonlardan bir tanesi idari sınıf, 3 tanesi sağlık personeli, 1 kadroda genel hizmet sınıfında olacak. 

İlana göre hastane; Güvenlik Görevlisi, Satın Alma Müdürü, Ameliyathane Hemşiresi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Hemşire ve Eczacı alımı yapacak. 

İLANLARA BAŞVURU YAPACAK ADAYLARDAN TALEP EDİLEN BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel ve özel başvuru koşulları şu şekilde,

Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, her kadro için gerekli öğrenim şartının sağlanması, yine kadrolara göre belirlenen yaş aralığında bulunması, varsa tecrübe şartının sağlanması, Güvenlik görevlisi kadrosu için, ”188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun Gereği Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı olan (5 yılı doldurmuş ise yenileme sertifikasını almış olan)” Bu şartların dışında adayların ayrıca Vardiyalı çalışma saatlerine uyum göstermesi talep ediliyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan her kadro için başvuru süreci devam etmekte. İlanlara başvuru yapacak adaylar, başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak Yeditep Üniversitesi Hastanesi’ne bildirecekler. 

İlanlara ulaşmak için vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlan için: https://bit.ly/2VqJ0IL

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir