Özel sektör İş İlanları

Yeni Mezun Adaylar İçin Yayımlanan 1905 Personel Alım İlanı

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yeni mezun olmuş adaylar için de yayımlanan ilanlar bulunuyor. 

Bu ilanlarda farklı sektörlerde onlarca meslek grubu için alım ilanları yer alıyor. 

Bu çerçevede yeni mezun adaylar için yayımlanan personel alım ilanlarını ve bu ilanlara başvuruların nasıl yapılacağını adım adım anlatıyoruz. 

YENİ MEZUN PERSONEL ALIM İLANLARI

Yeni mezun adaylar için yayımlanan personel alım ilanlarının yayımlandığı sektörler ve bu sektörler için yayımlanan ilan sayıları.

İlanlara göre yeni mezun adaylar arasından Satış Danışmanı kadrosuna 2914, Müşteri Danışmanı kadrosuna 34, Tıbbi Satış Mümessili pozisyonuna 36, Stajyer pozisyoınuna 226, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosuna 58 personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilanların dışında ayrıca bankacılık, gıda, üretim, turizm, sağlık, Ar-Ge, operasyon gibi alanlarda alım ilanları bulunuyor. 

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu İlanları olarak sizlerle paylaştığımız her haberde alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullarını detayları ile aktarıyoruz. 

Ancak özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru koşulları çok çeşitlilik göstermekte Zira çok sayıda kurum yada firma ilanlarında hem kendisine göre hemde alım yapacağın pozisyonlarına göre çok çeşitli taleplerde bulunabiliyor. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlarda yer alan bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Kadroya ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak (önlisans, lisans ve lise mezun adalaylarının başvuru yapacağı kadrolar bulunmaktadır) ayrıca unvana göre gerekli belge sertifikalarına sahip olmaları gibi istenilen yaş aralığında olunması erkek adaylardan askerlik görevlerini tamamlamış olmaları, vardiyalı çalışmalarına engel durumlarının olmaması, MS Office proğramlarına hakim olmaları, çalışmaya engel olacak durumlarının olmaması, başvuru yapılacak bölgede ikamet edilecek olması.

İLANLARA BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik olarak yapılacak olup adayların ilanlara başvuru yapabilmeleri için ilanın yayımlandığı siteye üye olunması gerekiyor. 

İlanlara ulaşmak için; Bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilanın tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yeni mezun adaylar için yayımlanan personel alım ilanları için bağlantı adresi; https://bit.ly/2Pxf1su

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir