Özel sektör İş İlanları

Yerli ve Yabancı Havayolu Şirketlerinin Yüksek Maaşlı Personel Alım İlanları

Kamu İlanları olarak özel sektör firmaları tarafından yayımlanan iş ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 2 yerli havayolu şirketi ile 2 yabancı havayolu şirketinin personel alım ilanlarını derledik. 

Bu ilanlarda yer alan bilgilere çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak olan bu havayolu şirketleri çalışanlarına ödedikleri maaşlar ile dikkat çeliyor. 

Sizlere bahsettiğimiz personel alım ilanlarına dair tüm ayrıntıları aşağıda aktardık.

PEGASUS HAVA YOLLARI PERSONEL ALIMI

Pegasus Havayolları kariyer siteleri üzerinden yayımladığı personel alım ilanında çeşitli kadrolarda personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. Bu kadroların listesi şu şekilde,

Kabin Memuru ve Pilot Adayı Güç Sistemleri Mühendisi, Kıdemli Süreç ve İş Geliştirme Mühendisi, Uçak Sistemleri Mühendisi, Kalite Mühendisi, Kıdemli Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Muhasebe Destek Elemanı, İş Analisti, Simülatör Teknisyeni, Misafir İlişkileri Ofis Destek Elemanı,

THY PERSONEL ALIMI

Türk Hava Yolları (THY) yayımladığı bir ilan ile deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacağını duyurdu. Kokpit Ekibi alanına yapılacak alımlar çeşitli kadrolarda olacak. 

THY tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar; II. pilot aday adayı, Tipi olmayan II pilot adayı, Tecrübesiz II piloy adayı, kaptan pilot geniş gövde, Tecrübeli II. pilot geniş gövde, Simülatör uçuş öğretmeni, Tecrübeli II pilot dar görvde, Kaptan pilot dar gövde, Tecrübeli II. pilot geniş gövde pozisyonlarına olacak. 

EMİRATES HAVA YOLLARI PERSONEL ALIMI

Emirates Hava Yolları Türk personel alımı için ilan yayımladı. İstanbul ve İzmir’de işe alım etkinliği kapsamında gerçekleştirilecek olan alımlar Kabin Memuru kadrosunda olacak. Başvuruları kabul edilen adaylar aşağıda yer alan imkanlardan faydalanacaklar. 

Dubai de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama, yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı, Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanacak, Ortalama 2 bin 660 dolar maaş.

KATAR HAVA YOLLARI PERSONEL ALIMI

Katar Havayolları da Türkiye’de personel alımı gerçekleştirecek firmalar arasında bulunuyor. Türkiye için kurumsal web sayfasının Kariyer bölümünden bir ilan yayımlayan firma Kabin Memuru alımı yapacak. 

İlan konaklama, yardım ve görev için ulaşım dahil olmak üzere vergisiz bir ücret paketi imkanıyla yayımlandı. Maaşların ortalama 3 bin dolar seviyesinde olduğu ifade ediliyor. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yayımlanan bu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını kurumların ilan ettiği siteler üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Emirates Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Pegasus Hava Yolları personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

THY personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Katar Havayolları personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir