Özel sektör İş İlanları

Yeşilay Cemiyeti En Az Lise Mezunu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Temmuz ayının ortalarını geçtiğimiz şu günlerde personel alım ilanında güncelleme yapan kurumlardan bir tanesi de Yeşilay oldu. Yeşilay yayımladığı ilanında çeşitli meslek gruplarında personel alımları yapacağını ilan etti.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan kurum birimlerine yapılacak personel alım ilanlarında işçi ve memur personel kadroları için alımlar yapılacak. 

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan o meslek grupları başvuru şartları ve diğer detaylar,

YEŞİLAY PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile aşağıda yer alan pozisyonlarda personel alımları yapacak. İlanlarda en az lise mezunu olmak üzere çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar bulunuyor. 

Peki kurum hangi kadrolardan personel alımı yapacak? İşte açık olan o pozisyonlar,

Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, İkram Servis Görevlisi, Klinik Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Depo Yöneticisi, Kurumsal İşbirlikleri Uzmanı, 

Alımlar Hangi Şehirlerden Olacak?

Yukarıda yer alan açık kadrolara yapılacak alımlar; İstanbul, Yalova, Isparta, Tekirdağ, Düzce, Zonguldak, Tokat, Kilis ve Iğdır illerine olacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan ve adayların sağlamaları istenilen genel başvuru özellikleri şunlar;

Yeşilay adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum olmaması ve 18 yaşından büyük olması gibi genel şartların sağlanmasını istiyor. Bu şartlarında dışında adayların sağlamaları gereken diğer koşullar ise şunlar;

İlanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, görevine engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar başvurularını elektronik olarak kuruma bildirecekler. 

NOT: Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.

Yeşilay alım ilanını görüntülemek isteyen adaylar; https://bit.ly/2ZaeK33

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir