Özel sektör İş İlanları

Yeşilay Cemiyeti Farklı İllerde Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Türkiye’nin en önemli kurumlarından birisi olan Yeşilay Cemiyeti ilgili birimlerinde yer alan personel kadrolarına yeni alımlar yapacağını ilan etti. 

Kurumun ihtiyaç duyduğu farklı pozisyonlarda yayımlanan personel alımlarında çeşitli illerde alımlar olacağı bilgisi verildi. Kamuilanlari.com olarak bu personel alım detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte Yeşilay Cemiyeti’nin yeni yayımladığı personel alım duyuruları. 

YEŞİLAY CEMİYETİ PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay Cemiyeti’nin Türkiye geneli farklı illerde birimleri bulunuyor. Bu birimler için yeni kadrolarda personel alımları yapılacağı ilan edildi. 

Kurumun anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında alımların 6 farklı pozsiyondan olacağı bildirildi. Yeşilay personel alım ilanında yer alan açık kadroların listesi şu şekilde,

İdari İşler Müdürü,

Klinik Psikolog,

Halkla İlişkiler Uzmanı,

Sosyal Hizmet Uzmanı,

Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü,

Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi,

Kurumsal İşbirlikçileri Uzmanı, 

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanlarını anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapıyor. Adaylar öncelikle bu kariyer sitesine kendi bilgileri ile cv oluşturup üye oluyorlar. Daha sonra adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara başvurularını elektronik olacak yapıyorlar. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce kurumun belirlediği tüm şartları sağlamak zorundalar. Bu başvuru şartları alım yapılacak açık kadronun mesleki gerekliliklerine göre belirlenmekte olup her kadro için farklılık gösteriyor. 

İlan için başvuruların kabul edilmesi için adayların öncelikle Türk vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını karşılamak, şartlarına haiz olmaları gerekiyor. Bu şartların dışında adayların kadrolar için talep edilen özel mesleki koşulların sağlamaları isteniyor. 

Bu koşullar deneyim sertifika gibi koşullardan oluşuyor. 

Kurum tarafından ilan edilen bu şartların yanı sıra ayrıca adaylardan Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi koşullara haiz olunması talep ediliyor. 

İlanlara ulaşmak için yan tarafta verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın (https://bit.ly/2ZaeK33) internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir