Özel sektör İş İlanları

Yeşilay Cemiyeti İş İlanları: Personel Alımı Açık Pozisyonlar

Türkiye Yeşilay Cemiyeti yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

Daha önceden yayımlamış olduğu personel alım ilanında bir güncelleme yapan kurum yeni ilanında kadrosunda yeni pozisyonlarda ihtiyaç olduğunu belirtti. 

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan o kadrolar,

YEŞİLAY HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanında lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu alımlar ise şu kadrolarda yapacak.

Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Klinig Psikolog, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Sosyal Medya Uzmanı, Depo Yöneticisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Satın Alma Süreç Yöneticisi, Kurumsal İletişim Direktörü, Helpdesk Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Bilimsel Çalışma Süpervizörü

BAŞVURU KOŞULLARI 

Yeşilay Cemiyeti tarafından yukarıda yer alan pozisyonlara yapılacak alımlar için bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullar her kadro için farklılık gösteriyor. 

Ancak Yeşilay Cemiyeti ilanlarında yer alan koşullar ana hatlarıyla sizler için derledik. İlanlara başvurular için adayların dikkat etmeleri gereken hususlar şunlar;

Yeşilay Cemiyeti açık pozisyonlar için başvuruda bulunacak adayların Türk Vatandaşı olmasını istiyor. Bunun dışında her pozisyon için açık açık ilan edilen öğrenim şartının sağlanması diğer önemli koşul. İlanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor.

Bu şartların dışında; bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

ADAYLAR BAŞVURULARI NASIL YAPACAKLAR?

İlan edilen pozisyonlar arasında herhangi bir kadroya başvuruda bulunacak adaylar, o kadro için belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları şartında kurumda çalışmak için müracaat edebilirler. İlana müracaatlar ise elektronik olarak yapılacak. 

Yeşilay Cemiyeti’nin anlaşmalı olduğu kariyer sitesine üye olacak adaylar bu site üzerinden ilanlara başvurularını bildirecekler. 

İlana başvuru yapmak için: https://bit.ly/2ZaeK33 (Kırmızı olarak verdiğimiz bağlantının tamamını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir