Özel sektör İş İlanları

Yeşilay Cemiyeti Personel Alımı: Şehir Şehir İlan Listesi

Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Eylül ayının son dönemlerine girdiğimiz şu günlerde personel alımı yapacağını ilan etti. 

Kadrosunda personel açığı bulunan vakıf birimlerine yapılacak personel alımları çeşitli branşlardan olacak. Öğrenim şartı ve alımların mesleki özelliklerine göre yapılacak alımlara dair bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte Yeşilay Cemiyeti eylül ayı sonu personel alım ilanı açık kadroları;

YEŞİLAY CEMİYETİ PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında bazı kadrolar ön plana çıkarken bazı kadrolar ise değişkenlik gösteriyor. Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan ilanlarda ön plana çıkan kadrolar için farklı şehirlerde bulunan vakıf birimlerine o kadrolarda alım olacağı ilan edildi. 

Bu bilgiler ışığında Yeşilay Cemiyeti’nin personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları sizlere aktarıyoruz. İlanlara Göre;

Yeşilay tarafından yayımlanan ve çeşitli şehirlerde alım ilanı bulunan öne çıkan kadrolar şunlar; Halkla İlişkiler Uzmanı, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Klinik Psikolog.
Kurum tarafından yayımlanan ancak sadece birkaç şehir yada tek bir il için alım yapılacağı duyurulan kadrolar ise Eğitim Uzmanı, Kurumsal İşbirlikleri Uzmanı, İdari İşler Müdürü

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yeşilay Cemiyeti alım yapacağını duyurduğu her kadro için ayrı ayrı başvuru kılavuzu yayımlandı. 

Bu kılavuzlarda ilanlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken her başvuru şartı tüm detayları ile duyuruldu. Bu çerçevede talep edilen koşullar ana başlıkları ile şu şekilde;
Türk vatandaşı olmak, her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını karşılamak, kamu haklarından mahrum olmamak, kadrolar için talep edilen özel mesleki koşulların sağlamış olmak, Vakfın talep ettiği yaş şartını sağlamak office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi koşullara haiz olmak. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Yeşilay’a ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden duyuracaklar. Adaylar bunun için aşağıda verdiğimiz bağlantı adresini kullanabilirler. 

Bağlantı adresi: https://bit.ly/2Zae33

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir