Özel sektör İş İlanları

Yeşilay İş İlanları: 23 Farklı Kadro İl İl Sıralı Personel Alım Liste

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımızla farklı kurumların personel alım ilanlarını buluşturmaya devam ediyoruz. 

Bu çerçevede adaylar tarafından yakından takip edilen kurumlardan olan Yeşilay Cemiyeti’nin personel alım ilanlarını siz okuyucularımız için araştırdık. 

Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanında yer alan açık kadrolar,

Yeşilay Cemiyeti personel alımlarının hangi şehirde yapılacağı,

Kurum personel alım ilanlarında adaylardna talep ettiği başvuru koşulları,

YEŞİLAY CEMİYETİ PERSONEL ALIM İLANINDA YER ALAN AÇIK KADROLAR

Yeşilay Cemiyeti, Türkiye geneli faaliyet alanı bulunan kurumlardan. Tüm Türkiye’de vakıf birimleri bulunan Yeşilay bu birimlere personel alımları yapıyor. 

Bu personel alımları vakfın anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden ilan edilen duyurular ile adaylara duyuruluyor. Bu çerçevede yayımlanan son duyuruda 23 farklı iş ilanı adaylara ilan edildi. 

23 Farklı İş İlanı Adaylara Duyuruldu

Yeşilay Cemiyeti tarafından yayımlanan personel alım ilanında bazı kadrolar için çok sayıda ilan yayımlandı. Bu kadrolar özellikle kurumun en çok ihtiyaç duyduğu alanlarda olup farklı şehirlerde görevlendirilmek üzere adaylar duyuruldu. 

Bu bilgiler ışığında ilan metinlerine yer alan o koşullar şunlar;

En fazla alım ilanı bulunan kadrolar; Klinik Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı ve Halkla İlişkiler Uzmanı. İlan metninde yer alan diğer kadrolar; Eğitim Uzmanı, İdari İşler Müdürü, Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İşbirlikleri ve Kurumsal İletişim Süreç Yönetici.

Alım Yapılacak Şehirler: Afyon, Isparta, İstanbul, Kırşehir, Rize, İzmir, Iğdır, Yalova, Tekirdağ, 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yeşilay personel alımı başvuru koşullarını alım yapacağı kadrolara göre ilan ediyor. Her kadro için farklılık gösteren bu şartları genel ifadelerle sizlerle paylaşıyoruz. 

her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını karşılamak, kadrolar için talep edilen özel mesleki koşulların sağlamış olmak,  office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi koşullara haiz olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yeşilay Personel alımları haberimizin başında da belirttiğimiz gibi kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor. İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu site üzerinden yapacaklar. 

İlanlara Ulaşmak İçin Bağlantı Adresi

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2ZaeK33

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir