Özel sektör İş İlanları

Yeşilay Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Yeşilay Cemiyeti farklı şehirlerde bulunan vakıf birimlerine personel alımları için ilanlar yayımladı. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri personel alım ilanları kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruldu. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanlarına dair detaylar şu şekilde,

YEŞİLAY PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanı kısa süre önce güncellendi. Yayımlanan yeni ilanlarda yer alan açık kadrolar şunlar;

Depo Yönetici, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Klinik Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Helpdesk Personeli, Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Satınalma Süre. Yöneticisi, Kampanya Yöneticisi. Bu alım ilanalrında öne çıkan kadrolar ise çok sayıda şehirde alım yapılacağı ilan edilen Sosyal Hizmet Uzmanı ile Klinik Psikolog kadroları oldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ve yukarıda siz okuyucularımıza aktardığımız kadrolarda yapılacağı ilan edilen alımlara başvurular için çok sayıda koşul bulunuyıor. 

Her kadro için ayrı ayrı belirlenen bu koşulları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. İlanlara başvuru yapacak adaylar için başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, görevine engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanları kısa bir süre önce güncellendi ve ilanlara başvuru süreci devam ediyor. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Adaylar öncelikle söz konusu kariyer sitesine üye olacaklar ve aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanları inceleyip kendilerine uygun olanlara başvurularını yapacaklar. 

NOT: Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.

Yeşilay alım ilanını görüntülemek isteyen adaylar; https://bit.ly/2ZaeK33

Özel Sektör Personel Alım İlanlarını Yakından Takip Etmek İçin
 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir