Özel sektör İş İlanları

Zara Massimo Dutti Bershka Stradivarius 3 Farklı ilde Lise Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Arıyor!

Inditex Grubu Türkiye’deki mevcut ve yeni açılacak mağazalarında çalışacak liderlik ve iletişim becerilerine sahip, müşteri memnuniyeti, kurum vizyonunu benimseyecek mağaza yöneticileri, satış danışmanları, kasiyerler, depo görevlileri, ticari ürün sorumlusu arıyor.

Kariyerine mağazacılık sektöründe devam etmek ve moda sektöründe bulunmak isteyen motivasyonu yüksek profesyonelleri bünyesine katmak isteyen kurum İstanbul , Bursa ve İzmir’de yeni personellerini aradığını duyurdu.

İşte o ilanlardan bazıları ve diğer ilanlar ile birlikte hepsine ulaşabileceğiniz başvuru linki..

STRADIVARIUS MAĞAZA YÖNETİCİSİ – İSTANBUL

GENEL NİTELİKLER

 •  Tercihen önlisans/lisans mezunu,
 • Tercihen İngilizce/İspanyolca bilen,
 • Esnek çalışma saatlerine (Haftada 40 saat, vardiyalı, bir gün haftaiçi bir gün haftasonu izin sistemi) uyum sağlayacak,
 • Profesyonel alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olan.

İŞ TANIMI

 • Mağazadaki operasyonel süreçleri organize etmek ve yönetmek,
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konuda ekibe örnek olmak,
 • Mağaza ihtiyaçları doğrultusunda her türlü ürün faaliyetlerini ticari bakış açısıyla yönetmek ve mağazanın satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak,
 • İşe alım ve idari işler süreçlerini hatasız yürütmek,
 • Mağazadaki ekibinin performansından sorumlu olarak onları geliştirmek.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

İZMİR KARŞIYAKA HILLTOWN SATIŞ DANIŞMANI & KASİYER

GENEL NİTELİKLER 

İzmir – Karşıyaka Hilltown Avm’de yeni açılacak olan mağazada yarı zamanlı & tam zamanlı çalışabilecek “Mağaza Satış Danışmanı ve Kasiyer” pozisyonları için ekip arkadaşları aranıyor. Herhangi bir mezuniyet şartına yer verilmemiş.

İŞ TANIMI

 • Mağaza içerisinde kasa, reyon ve depo alanlarında ürüne dokunarak,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak,
 • Satış hedeflerine ulaşarak,
 • Esnek çalışma saatleri ve vardiyalı bir çalışma sistemiyle (hafta sonları da dâhil olmak üzere) çalışacak  yeni personeller aranıyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

INDITEX DEPO GÖREVLİSİ İSTANBUL

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMA

 • Depo düzeninden sorumlu olmak,
 • Ürün günleri ürünün teslim alınması, etiketlenmesi ve reyona çıkartılmasını sağlamak,
 • Reyon ve görsel düzenleme sonrasındaki fazla ürünlerin depoda uygun yerleşimini ve muhafazasını sağlamak,
 • Saatlik satış raporundaki ürünlerin reyona zamanında ve eksiksiz çıkarılmasını sağlamak,
 • Müdürler tarafından verilen ekstra sorumlulukları (mağazalar arası transfer gibi) gerçekleştirmek,
 • Inditex standartları doğrultusunda kendisine yönlendirilen görev, rol, sorumluluk alanlarında kendisini sürekli geliştirmek.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 DİĞER İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

INDITEX’TE KARİYER İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

 Inditex bünyesinde Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho gibi markalar bulunmaktadır. İspanya merkezli bir kuruluş olan firmanın merkezi de gene İspanya’da Arteixo şehrinde bulunmaktadır. Şirketin kurucuları Amancio Ortega ve Rosalia Mera’dır. Firmanın gelirinin 2019 yılı itibariyle 20 milyar dolara yaklaştığı düşünülmektedir.  

Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri 2019

Firma ülkedeki en yoğun ve en işlek mağazaları bünyesinde barındırır. Bu nedenle firma personelleri oldukça yoğun ve hızlı bir tempo ile çalışırlar. Reyonların düzeni, mağaza güvenliği, ürünlerin ve müşterilerin takibi, müşteri memnuniyeti gibi önceliklere dikkat ederek personeller çalışmalarını yürütürler. Firmanın sadık bir müşteri kitlesi bulunsa da mağazaları gezmeye gelen insan sayısı da oldukça fazladır. Mağazalarda her saat uzun kasa kuyrukları oluşmaktadır. Ancak yoğunluğa bağlı olarak kasada görevli personel de satış danışmanlığı yapabilir.  Çalışma saatleri 2019 iki temel esasa göre değişmektedir. Çalışanlar full-time ya da part-time çalışmaktadır.

Üniversite öğrencileri firmada part-time çalışmaktadır. Full-time personeller haftada en az 45 saat çalışırken, part-time personeller haftada en az 30 saat çalışırlar. Yoğunluğun fazla olduğu günlerde veya dönemlerde personeller fazla çalışmak durumunda kalabilirler.

Personellerin çalışma şeklini ve saatlerini mağaza müdürleri belirlemektedir. Personeller çalışma saatleri boyunca yemek molası dışında nadiren oturma imkanı bulabilirler. Bu tempoda çalışmak da oldukça yorucu bir iştir.

Personel Maaşları 2019

Firmayla ilgili en çok merak edilen konu personellere verilen ücret miktarına ilişkindir.  Firmanın maaş politikası temelde maaş + prim olarak ifade edilebilir. Firmanın personellerine prim de vermesi son derece önemlidir. Çünkü prim sayesinde maaşlar büyük oranda artmaktadır.  Personelleri maaş, sigorta, prim, yemek kartı gibi avantajlara sahiptirler. Bu anlamda rakip firma personellerinden daha iyi hakları bulunmaktadır. 

Firmada part-time olarak haftada 30 saat esasına göre çalışan personeller asgari ücret almaktadır. Yani part-time personel maaşları 2019 2020 TL civarındadır. Ancak bu miktarın içerisinde bazen prim de olabilmektedir. Full-time çalışan personelin alacağı ücret ise daha yüksektir. Full-time çalışan personeller tam gün ve düzenli olarak çalışırlar. Mağazaları 22.30’da kapanırlar ama genelde personellerin çıkışı gece 11’i bulmaktadır. Full-time  personel maaşları 2019 2.500 TL ile 3 bin TL arasındadır. Primlerle birlikte bu miktar 4 bin TL’ye kadar yükselebilmektedir. Mağaza müdürü maaşları ise 5 bin TL civarındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir