Ekonomi

Paraf Kart Sahiplerine Özel Kampanya! Tüm Seyahat Ve Konaklamada…

Paraf kredi kartı sahibi olanlara özel yeni bir kampanya başlattı 31 Ağustosa kadar geçerli olacağını duyuran Paraf, bayram öncesi yaptığı bu kampanyayla vatandaşın yüzünü güldürdü. Paraf kredi kartı sahibi olanlar, seyahat, hava yolu, konaklama gibi alanlarda yapılan1000 TL üzeri harcamanızda 50 TL, 2000 TL üzeri harcamanızda 100 TL değerinde paraf para hediye edecek.

Kampanyanın Detayları

Paraf ile 1 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında seyahat, hava yolu, konaklama sektörlerinde yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak toplamda 1.000 TL ve üzeri harcamaya 50 TL ParafPara, toplamda yapılacak 2000 TL ve üzeri harcamaya 100 TL ParafPara verilecektir.
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir.
Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 100 TL’dir.

Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
Kampanyaya Paraf, Parafly, sanal kartlar yapılan işlemler dahil olup, Parafree, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanım sağlanan işlemin, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 15 Eylül 2021 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 16 Eylül 2021 tarihinde geri alınacaktır.

İlgili Makaleler