Gündem

Patronu ayağa kalkmadı diye tokat atmıştı! Soruşturma tamamlandı

İstanbul Beşiktaş’ta ünlü bir mekanda satış bölümünde görevli kadını patronu tokat atmıştı. Patron Şahin Şeker'in soruşturması tamamlandı.

İstanbul Beşiktaş’ta ünlü bir eğlence mekanında satış bölümünde görevli kadını patronu tokat atmıştı. Bilet satış bölümünde görevli biri kadın iki çalışan, mülk sahibi Şahin Şeker tarafından ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle darpa maruz kalmıştı. Çalışanları darp eden mülk sahibi patronun görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından gözaltına alındı ve adliyede ifade verdi. Şeker adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. O patron hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Tokat atan patron

İlk duruşma Haziran ayında yapılacak

10 Nisan 2019 akşamı Beşiktaş’taki ünlü bir eğlence mekanında yaşanan darp olayında adı geçen 5 kişinin de ifadesi alındı. Şahin Şeker hakkında ‘Basit yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından dava açıldı. 5 kişinin şikayetçi olarak yer aldığı dosyada Şeker’in 3 yıl 4 aydan 14 yıla kadar hapsi istendi. Davanın ilk duruşması Haziran ayında yapılacak.

Hepinizi öldürürüm dedi

Olayda adı geçen ajans sahibi Enver Doygun “Şahin Şeker, gişede bekleyen Gaye Akıl’a ayağa kalkmasını söyledi. Bunun akabinde bana bir tokat savurdu. Şahıs bu sırada bana ‘buradan s….r olup gideceksiniz. Hepinizi öldürtürüm’ dedi. Bu sırada Gaye hanıma saldırdı. Araya girmek istediğim esnada yine yüzüme tokatlar savurdu” açıklamasını yaptı. Şirket çalışanı Mustafa Demir ise “Vurduğu sırada bana hitaben ‘yapacağın işi s…..m. Adam gibi yönet’ dedi”ifadelerini kullandı.

Ayağa kalkmamı sağladı

Patronunun tokadına maruz kalan Gaye Akıl ise ifadesinde şunları söyledi: “Gişede beklediğim sırada ayağa kalkmamı söyledi. Bunun akabinde bana tokat attı. Şahıs bana hitaben, ‘buradan s…r olup gideceksiniz, hepinizi öldürtürüm. Ayağını kırarım, seni öldürürüm’ dedi.”

Gaye’ye vurduğum anları hatırlamıyorum

Darp olayını gerçekleştiren Patron ise “Bir anda öfkelendim. Gaye’nin yanındaki çocuğa tokat attım. Sonrasında olanları net hatırlamıyorum. Gaye’ye vurduğum anları hatırlamıyorum. Sonrasında üst kata konser alanına çıktım” açıklamasını yaptı.

Sosyal medya hesaplarımızdan da haberlerimizi takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/tumkamuilanlari/

İstanbul merkezli diğer haberimiz için : Tepkiler bitmiyor! İstanbul’da ulaşım zammı protesto edildi!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir