Ekonomi

Petrol Ofisi’nden Maximum kartla yapılan yakıt alışverişlerine 50 TL Hediye!

Akaryakıt zamları cepleri yakmaya devam ederken, her ne kadar son dönemlerde indirim haberleri gelse de araç sahipleri yüksek yakıt fiyatlarından dolayı kıt kanaat yakıt tasarrufu yapmaya çalışıyor. Zira motorinin litresi 30 TL seviyesine yaklaştı ve öte yandan benzinin litre fiyatı da 25 TL’nin üzerine kadar çıktı. Bir hayli zorlayan akaryakıt alışverişlerinden tasarruf etmek isteyen araç sahiplerine yönelik müjdeli haber de İş Bankası ve Petrol Ofisi ortaklığından geldi. 1 Temmuz – 5 Ağustos 2022 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından uygun şartlarda yakıt alan araç sahiplerine 50 TL MaxiPuan hediye edilecek. İşte detaylar…

İş Bankasından 50 TL MaxiPara Hediye

Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 5 Ağustos 2022 tarihine kadar tek seferde ve farklı günlerde 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine 40 TL MaxiPuan hediye edilecek. Eğer söz konusu yakıt alışverişlerinden biri temassız Maximum Kart’ın “Öde Geç” özelliği üzerinden ya da Maximum Mobil uygulamasında yer alana Pazarama’daki “Öde Geç” özelliği üzerinden yapılırsa toplamda 50 TL MaxiPuan hediye edilecek.

Hangi Kartla Alışveriş Yapılmalı?

Söz konusu kampanyadan, 29 Mayıs 2018 tarihi öncesinde tahsis edilmiş olan temassız özellikli Maximum kredi kartları ile temassız öde geç işlemi yapılabilmesi için bir defalık olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda İş Bankası’na ait temassız kart okuyuculu POS cihazından aktivasyon işlemi yapılması gerekiyor. 29 Mayıs 2018 sonrası tahsis edilen temassız özellikli Maximum kredi kartlarında aktivasyon işlemine gerek duyulmuyor.

Kampanyaya Katılım ve Geçerli Kartlar

Kampanyaya katılmak isteyenler Maximum Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyaya giderek “KATIL” butonu üzerinden katılım sağlayabiliyor. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Bankamatik kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları dahil ediliyor. Kampanya dahilinde kazanılan MaxiPuan’lar 23 Ağustos 2022 tarihine kadar kartlara yüklenecek ve bu MaxiPuan’lar 30 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılabilecek.

İlgili Makaleler