Gündem

Terör Örgütü PKK’da Corona Virüsü

Terör örgütü PKK'nın içinde bulunan ve koronavirüse yakalanan teröristlerin ölüme terk edilidği ya da canlı bomba olmaya itildikleri ortaya çıktı. yeni tip koronavirüs (Kovid-19) belirtisi görülen teröristleri ölüme terk ettiği ya da canlı bomba eylemcisi olmaya zorladığı ortaya çıktı.

Terör örgütü PKK’nın, yeni tip koronavirüse yakalanan teröristleri canlı bomba olmaya ittiğini ya da ölmeleri için herhangi bir yere bıraktığı gün yüzüne çıktı.

Koronavirüs salgınının terör örgütünü dağılmaya zorlamasından korkan örgüt liderleri, bu virüse yakalanan teröristlerin kimliklerinin açıklanmaması için uğraşarak haber yapılmasını engelledi. Terör örgütünün bulunduğu ortamdan ve koşullardan da koronavirüs oldukça hızlı yayıldı.

TERÖR ÖRGÜTÜNDE PANİK

Alınan bilgiler ışığında, bütün dünyada can yakan ve birçok insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgını, İran, Irak ve Suriye’de bulunan PKK/PYD/PJAK üyeleri teröristleri de etkilemeye başladı.

Terör örgütünde koronavirüs kaynaklı baskı ve panik nedeniyle yetkililere teslim olan terör örgütü üyelerinin açıklamaları ve onlarla beraber ele geçirilen belgeler ortaya çıktı.

YA KAÇIYORLAR YA DA İNTİHAR EDİYORLAR

Bilgilere göre terör örgütü PKK, koronavirüsten etkilenen teröristlerini ölmeleri için terk ediyor ya da herhangi bir tedavi uygulamaya çalışmadan canlı bomba olmaları için zorluyor.

Çoğu terörist, Türkiye sınır güvenlik güçlerine teslim oluyor ya da bir kurtuluş yolu olarak intihar etmeyi tercih ediyor.

ÖRGÜT SAĞLIKÇILARI TEDAVİ ETMİYOR

Koronavirüsün örgüt içinde yayılmasını önlemek amacıyla da örgüt liderleri toplantı yapmamayı tercih ediyor ve sözde yöneticilerin doktorları, koronavirüs semptomları yaşayan terör örgütü üyelerini tedavi etmiyor.

Koronavirüs salgınının örgütün dağılmasından korkan örgüt yönetimi, koronavirüs salgınına yakalanan teröristlerin kimliklerini açıklamayarak bu konu hakkında herhangi bir haber yapılmasını engelledi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir