Polis Akademisi bu bölümden mezun personel alımı yapacak!

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Trafik Enstitüsü Müdürlüğüne, öğretim elemanı kadrosu için personel alımı yapılacak. Açıktan atama yöntemiyle yapılacak olan alım için başvurular 07 Nisan 2020 – 21 Nisan 2020 tarihleri arasında kabul edilecek.

Polis Akademisi, öğretim elemanı kadrosu için1 personel alımı yapılacağını açıkladı. KPSS şartsız olarak gerçekleştirilecek alımda başvuracak adayların en az 70 ALES puanına sahip olması gerekiyor. Halkla İlişkiler alanı için yapılacak alıma başvuracak vatandaşların, pazarlama iletişimi ve halkla ilişkiler alanında yüksek lisans mezunu olması ve güvenlik araştırmaları alanında doktora yapıyor olması, basın yayın ve halkla ilişkiler alanında en az 10 yıllık iş tecrübesi bulunması gerekiyor.

ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR:

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz olması,

2) Yapılacak güvenlik soruşturmasında Devlet Memuru olmasına engel teşkil edecek bir hali bulunmaması,

3) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması,

4) Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği’nde belirtilen hükümler çerçevesinde adayın müracaat ettiği unvan ile Devlet Memuru olmasında ve istihdam yerinde çalışmasına engel sağlık sorunu bulunmaması ve bunu sağlık raporuyla belgelendirmesi,

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız. 

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir