Gündem

Prof. Dr. Ercüment Ovalı Heyecanlandırdı: Covid-19 Aşı ve İlacı İçin Tarih Verdi

Corona virüsü tedavisi için klinik çalışmalarına Sağlık Bakanlığı tarafından onay veriken Prof. Dr. Ercüment Ovalı yeni bir paylaşım yaptı ve herkesi heyecanlandırdı. Ercüment Ovalı paylaşımında corona virüsü aşısı ve ilacı çalışmaları için tarih verdi.

Corona virüsü tedavisi için klinik çalışmaları yapan Prof. Dr. Ercüment Ovalı’nın çalışmaları Sağlık Bakanlığı tarafından onay verilmişti. Bunun ardından Ercüment Ovalı çalışmalarına hız vermiş ve çalışmaları için karantinaya girmişti. Ercüment Ovalı yeni paylaşımı ile herkesi heyecanlandırarak corona virüsü aşı ve ilacı çalışmaları için tarih verdi.

Prof. Dr. Ercüment Ovalı sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli bir paylaşımda bulundu. Ercüment Ovalı herkesi heyecanlandıran paylaşımına şu ifadelere yer verdi:

“23 NİSAN İÇİN SÖZLEŞTİK”

“7 gün 16 saat laboratuarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu, kanıtlandı şimdi kahramanlarım içeri giriyor. Kaldığım yerden onlar devam edecek. İlk ekip @YurtseverBulut, Gözde ,Recai, sonra sayıları kademeli olarak artacak. 23 Nisan için sözleştik….”

İşte Ercüment Ovalı’nın paylaşımı:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir