Ekonomi

PTT’den Vatandaşlara 80 Bin Liraya Kadar Nakit Destek

Posta Telefon ve Telgraf A.Ş. PTT şubelerinden internet üzerinden ve sms ile başvuru imkanı sunuluyor. Bu başvurular doğrultudan PTT tarafından 80 bin lira kredi imkanı sağlanıyor. Peki faiz oranları nedir?

PTT tarafından ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. PTT Posta Telefon ve Telgraf A.Ş. tüm Dünya genelinde yaşanan COVİD-19 salgın hastalıktan dolayı müşterileri için ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Koşulsuz şartsız ve kefilsiz olarak 80 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi sağlanıyor.

SMS İLE BAŞVURU

Nakit olarak vatandaşlara PTT tarafından destek sağlanıyor. Bu kredi desteği Aktif Bank tarafından gerçekleştiriliyor. Bu kredi özellikle kefilsiz ve şartsız olmasından dolayı milyonlarca vatandaş tarafından büyük ilgi görüyor. Bu imkan dar gelirli aileler için sağlanıyor. SMS ile başvuru yapacak olan kişiler ‘’EMEKLİ’’ yazıp T.C kimlik numaranızı 3050’ ye göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

80 BİN LİRAYA KADAR KREDİ

PTT tarafından 80 bin liraya kadar kredi imkanı sağlanıyor. 60 aya kadar varan vadeler ile aylık ödenmesi gereken tutar 1.250 TL olarak belirtildi. Bu destekten yararlanmak isteyen herkesin başvuru yapabileceği ve sunulan desteklerin oldukça dikkat çekici olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler