Gündem

Ramazan Bayramı’nda Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak Mı? Erdoğan Açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde Cumhurbaşkanlığı kabinesi toplantısı yapıldı ve ardından Erdoğan, bir basın konuşması gerçekleştirdi. Erdoğan gerçekleştirdiği basın toplantısında, Covid-19 salgını sebebiyle Ramazan bayramında 4 gün sürecek bir sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı sorusuna yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısının ardından bir basın toplantısı gerçekleştirerek, Covid-19 salgınına dair önemli açıklamalarda bulundu ve merak edilen konulara değindi. Erdoğan, Ramazan Bayramı tatilinde 4 gün sürecek bir sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı sorusunu yanıtladı. Erdoğan,

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI UYGULANACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuya dair açıklaması ise şu şekilde:

“Tüm sektörlerde ilgili normalleşme planının hayata geçirilmesinde dikkat edilecek hususları gösteren rehberler yayınlandı. Arefe gününden bayramın son gününe kadar 23-26 Mayıs’ta 81 ilimizin tamamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler