Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az ilköğretim mezunu personeller arıyor!

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi sitesinde en az ilköğretim mezunu personel alım ilanı yayınlandı. Sadece erkek adayların başvuru yapabileceği belirtilen ilanda son başvuru tarihi 24 Mart 2020 olarak bildirildi. Peki, üniversitede çalışmak için diğer şartlar neler?

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici süreli istihdam etmek üzere 4 erkek personel alımı yapacağını ilan etti. 2020 Nisan, Mayıs, Haziran dönemlerinde çalışmak isteyen vatandaşların geçici işçi statüsüne başvurabilmeleri için bazı başvuru şartları belirlendi. Şartları sağlayarak başvuruda bulunmak isteyen adayların 23 Mart 2020 ile 24 Mart 2020 tarihleri arasında İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığından alacakları Geçici İşçi Alımı Başvuru Formunu doldurması ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile beraber elden teslim etmeleri gerekiyor.

GENEL ŞARTLAR VE AÇIKLAMALAR

Sadece erkek adaylar başvurabilirler.

Başvuru yapanların 18 yaşını doldurmuş, T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dâhil) olmaları gerekir.

Alınacak geçici işçiler Üniversitemize bağlı birimlerde temizlik ve çevre düzenlemesi ile ilgili işlerde istihdam edilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılır, işe alınma işlemleri iptal edilir.

İşe başlama tarihi itibariyle son bir içerisinde geçici işçi olarak Üniversitemizde çalışanlar bu alım için başvuru yapamazlar.

Emekli, öğrenci, iş akdi askıda olanlar ve adli sicil kaydı olan adaylar bu alım için başvuru yapamazlar.

Başvurusu kabul edilen işçilerin sayısı alınacak personellerin 4 katından (16 kişi) fazla olması durumunda 26.03.2020 Perşembe günü saat 10.00’da noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır. Noter kurası sonucu mülakata katılmaya hak kazanan kişilerin listesi Üniversitemiz İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı web sayfasında aynı gün yayınlanacaktır.

İlan şartlarına uyan ve müracaatları kabul edilen adayların tamamı üzerinden 27 Mart 2020 Cuma günü saat 10.00’da Üniversitemiz Fener Mahallesi Zihni Derin Yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.

Mülakat sonucu hak kazanan 4 asıl ve 4 yedek işçinin listesi ayrıca alıma konu diğer duyurular (www.erdogan.edu.tr) adresinde ilan edilecek olup TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Mülakata katılmayan aday kendiliğinden elenmiş sayılır.

İlan Metni İçin Tıklayınız.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir