Gündem

Resmi Açıklama Yapıldı ! O İlimizde Salgın Kontrolden Çıktı

Kayseri Tabip Odası Başkanı Mehmet İlhan Şahin corona virüsü salgını hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Şahin açıklamalarında Kayseri'de salgının kontrolden çıktığını belirtti.

Kayseri Tabip Odası Başkanı Mehmet İlhan Şahin corona virüsü salgını hakkında sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamada İlhan Şahin Kayseri’de salgının kontrolden çıktığını belirtti.

“BEDELİ CANIYLA ÖDÜYOR”

Açıklamalarında yönettiği şehir için sorumluluk alamayanların koltuklarını hemen terk etmesi gerektiğini belirten Başkan Şahin şu ifadeleri kullandı:

“Yönettiği şehir için sorumluluk alamayanlar koltuklarını hemen terk etsin. Her gün stres altında harap, bitap çalışan sağlıkçıların, korunduğu halde hastalığı kapanların, ihtiyacı olduğu halde hastaneye yatırılamayanların vebalini nasıl taşıyacaksınız? Yöneticiler insiyatif almaktan kaçındıkça Kayseri’de salgın kontrolden çıktı. Salgın yönetimindeki başarısızlığın bedeli yöneticiler için belki sadece itibar kaybı olacak. Ama hekimler, sağlık çalışanları ve tedbir almasına rağmen hastalığa yakalananlar o bedeli canıyla ödüyor.”

YAPTIĞI PAYLAŞIM

Kayseri Tabip Odası Başkanı Mehmet İlhan Şahin’in sosyal medya paylaşımı şöyle oldu:

İlgili Makaleler