Magazin

Sabahın Sultanı Seda Sayan Programı Her An Kalkabilir! Şiddet Olayı, Programın Sonunu Getirdi! O İsim Programdan Gönderildi…

Seyircisi ile bu sene Star TV ekranları aracılığıyla buluşan Seda Sayan, sezon başında Sabahın Sultanı Seda Sayan programını sunmaya başlamıştı. İlk olarak kayıp yakınlarını arayan bir tanık bulma programı olarak yola çıkan Sabahın Sultanı Seda Sayan programı, düşen reytingler sonrası farklı bir formata evirilmiş ve evlenemeyenlere aracılık yapmaya başlamıştı.

Ailelerinin karşı gelmesi ya da maddi yetersizlikler nedeniyle evlenemeyen çiftlerin yuva kurması için çabalayan Seda Sayan’ın sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programının son bölümünde akıl almaz olaylar yaşandı. Havvanur ve Murat çiftinin birbirine girdiği Sabahın Sultanı Seda Sayan programının son bölümünde ortaya çıkan şiddet görüntüleri ise, akıllara resmen durgunluk verdi.

Sabahın Sultanı Seda Sayan’da Ortalık Karıştı

Farklı bir format ile seyircisinin karşısına çıkan Seda Sayan’ın sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programının son bölümünde ortalık karıştı. Evlenmek için programa konuk olan çiftlerden biri olan Havvanur ve Murat çifti, Sabahın Sultanı Seda Sayan programının son bölümünde tartışmaya başladı. Bu tartışma önce sözlü olarak başlarken, ardından fiziksel saldırıya dönüştü. Tartışmanın devamında Havvanur’un üzerine yürüyen Murat, genç kadına tokat attı. Tüm kamuoyunun tepkisine yol açan bu durumda Seda Sayan’ın hiç şiddet ortaya çıkmamış gibi programına devam etmesi ise, eleştirilerin hedefi haline gelmesine neden oldu. Yaşanan şiddet olayından sonra Murat isimli şahıs, Sabahın Sultanı Seda Sayan programının bugünkü bölümünde yer almazken; programdan konuyla ilgili herhangi bir açıklama ise, henüz gerçekleşmedi.

Daha Geçen Hafta “Çıkın Çıkın Gelin Bana” Demişti

Geçtiğimiz hafta sonu Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen Turizm ve Sanat Festivali’nin ilk gününde sahne alan Seda Sayan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından kendisin verilen el yapımı gelin buketi ve çeyiz sandığı sonrasında Alanyalılara seslenmişti. Konser alanında Alanyalara sunduğu Sabahın Sultanı Seda Sayan programını hatırlatarak seslenen Seda Sayan; ’Seviyorum, kızı alamıyorum’ ya da ‘Seviyorum, bu adamın annesi beni istemiyor’ diyen bana gelsin. Çıkın çıkın gelin bana. Nişanınızı yaparım, kınanızı yaparım, nikahınızı yaparım. Çeyizinizi de veririm. Daha ne olsun be. Yemek odası veririm, yatak odası veririm, salon takımı da veririm. Kurban olurum ben size” demişti.

İlgili Makaleler