Magazin

Sadakatsiz Dizisinin Asya’sı Cansu Dere, Yeni Bir Aşka Yelken Açtı! O İsmi Gören Derin, Ağlayacak; Yer Yerinden Oynayacak! Meğer…

Kanal D ekranlarının unutulmaz yapımları arasına adını şimdiden yazdıran Sadakatsiz dizisi, adım adım finaline yaklaşırken, dizi setinden yeni bir aşk doğduğu yönündeki iddialar da ortalığı karıştırmaya başladı. Entrikalı konusu ile bir hayli ilgi uyandıran Sadakatsiz dizisinin yeni aşkına ilişkin ilk açıklama oyuncu Cansu Dere’den geldi.

Geçtiğimiz yıldan bu yana birbirlerine Sadakatsiz dizsinde partnerlik yapan Cansu Dere (Asya) ve Caner Cindoruk (Volkan) arasında yeni bir aşkın başladığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili ilk kez konuşan ünlü oyuncu Cansu Dere gerçekleştirdiği açıklamalar ile herkesi şaşırtırken; konuya son noktayı koyacak ifadeler kullandı.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk Hakkında Çıkan Aşk Dedikoduları Cansu Dere’ye Soruldu

İki sezondur Kanal D ekranlarından yayınlanan Sadakatsiz isimli dizi ile seyirci karşısına çıkan Cansu Dere, bir dizisinin daha sonuna geldi. Yayınlandığı günden bu yana ilgiyle takip edilen ve Doctor Foster isimli İngiliz yapımı bir diziden Kanal D ekranlarına uyarlanan Sadakatsiz dizisinde aldatılan bir kadın olan Asya’ya hayat veren Cansu Dere’nin partnerliğini ise Volkan isimli karaktere hayat vererek Caner Cindoruk üstlendi. İkilinin uyumu bir hayli sevilirken, dizinin bitimine yakın çok sık bir araya gelen Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere ve Volkan’ı Caner Cindoruk’un yeni bir aşka da yelken açtığı konuşulmaya başlanmıştı. Yakın çevresi tarafından bilindiği iddia edilen bu aşk ile ilgili sessizliğini koruyan Caner Cindoruk ve Cansu Dere ikilisinden ilk açıklama Cansu Dere’den geldi.

Cansu Dere’den Aşk İddialarına yanıt Gecikmedi

Geçtiğimiz akşam gün Etiler’de bir kadın arkadaşı ile görüntülenen Cansu Dere, hakkında çıkan aşk dedikodularına ilişkin ilk ilk kez konuştu. Çalışma arkadaşı Caner Cindoruk ile ilgili sorulan soruya yanıt veren Cansu Dere, “Arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim. Lütfen duymamış olayım” ifadeleriyle sert çıktı. Öte yandan 25 Haziran 2022 tarihinde final yapacak olan Sadakatsiz dizisi için geri sayıma başlayan Cansu Dere, dizi hakkında da konuştu. Cansu Dere’nin konuyla ilgili açıklamalarında; “Dizimiz bitiyor. İzleyicilerimize çok teşekkür ederiz. Artık beni sokakta daha sık göreceksiniz” ifadeleri yer aldı.

İlgili Makaleler