Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Acı Haberi Duyurdu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli bir paylaşım yaptı. Bakan Koca paylaşımında ünlü Prof. Dr. Sabri Orman'ın hayatını kaybettiğini belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya üzerinden çok önemli bir paylaşımda bulunarak acı haberi duyurdu. Bakan Koca paylaşımında ünlü Prof. Dr. Sabri Orman’ın hayatını kaybettiğini belirtti.

Konu ile ilgili olarak Bakan Koca paylaşımında iktisat bilimine katkılarıyla tanınan PROF. DR. SABRİ ORMAN hayatını kaybettiğini belirterek Allah’tan rahmet, ailesine ve bilim dünyasına başsağlığı dilediğini vurguladı.

ACI HABERİ DUYURDU

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“İktisat bilimine katkılarıyla tanınan PROF. DR. SABRİ ORMAN hayatını kaybetti. Meslektaşları onu, öncü çalışmalarıyla olduğu kadar, yüksek insani vasıflarıyla anıyor. Hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve bilim dünyasına başsağlığı diliyorum.”

İşte Bakan Koca’nın paylaşımı:

“SLOGANLARI HAZIR”

Bunun yanı sıra Sağlık Bakanı Koca bir paylaşım daha yaparak salgın sürecinde çocuklar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bakan Koca çocuklara da teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:

“Galiba en zoru çocuk olmaktı. Korkuları bizi üzdü. Parkları özleseler de evde kalmayı başardılar. Çıktıklarında maskelerini taktılar. Çocuklarımıza ve anne babalarına teşekkür ederim. Dışarı çıktıklarında kurallara uymayanları uyarabilirler. Sloganları hazır:) “Bana yaklaşmayın!”

İşte o paylaşım:

İlgili Makaleler