Gündem

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan Yeni Uyarı Geldi

Corona virüsü nedeniyle dışarı çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlar bugün saat 12:00 ile 18:00 arasında sokağa çıkacak. Sokağa çıkacak olan vatandaşlar için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önemli bir uyarı geldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına dakikalar kala sosyal medyadan önemli bir uyarı yaptı. Bakan Koca açıklamalarında sokağa çıkacak olan vatandaşlarımıza maske ve sosyal mesafe kuralı uyarısı yaptı.

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 65 Koronavirüse karşı başarımızda, 65 YAŞ ÜSTÜ OLARAK, evde kaldığınız günlerin rolü büyük. Çıkıp, biraz soluklanmak hakkınız. Bugün saat 12.00-18.00 arası sokaklar sizin. Kendinizi korumak için MASKE takmayı sakın ihmal etmeyin. Ve 1,5 m SOSYAL MESAFE kuralına mutlaka uyunyaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına dakikalar kala sosyal medyadan önemli bir uyarı yaptı. Bakan Koca açıklamalarında sokağa çıkacak olan vatandaşlarımıza maske ve sosyal mesafe kuralı uyarısı yaptı. ”

İşte Bakan Koca’nın paylaşımı:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler