Gündem

Sağlık Bakanı Koca Corona Virüsü Açıklaması: Hangi Şehirde Olduğu Çok Faydalı Bir Bilgi Değil

Sağlık Bakanı Koca corona virüsü hakkında açıklamalarda bulunarak hangi şehirde olduğunun çok faydalı bir bilgi olmadığını ifade etti.

Corona virüsün Türkiye’de ortaya çıkmasının ardından peş peşe açıklamalar yapılırken peş peşe de kararlar alınıyor. Virüs hakkında Sağlık Bakanı Koca önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Koca tarafından yapılan açıklamalar ile kamuoyu bilgilendirildi ve büyük bir panik yaşanmadı.

Corona virüsünün ortaya çıkmasının ardından hasta olan vatandaşların hangi şehirde olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

Türkiye’de koronavirüs hangi şehirde?, Hangi ilde koronavirüs tespit edildi? Koronavirüsü hangi hastanede ortaya çıktı? soruları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Sağlık Bakanı Koca açıklamalarında ‘Corona virüsü hangi ilimizde?’ sorusu hakkında gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

Sağlık Bakanı Koca

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMALARI

Sağlık Bakanı Koca konu hakkındaki açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Bulundukları şehri açıklayabiliriz. Her gün bu şehirde görüldü, başka şehirde olduğu gibi bir yaklaşımın doğru olmadığı karnaatindeyiz. Yarın açıklayabiliriz. Bunun da sizin için çok faydalı bir bilgi olmadığı kanaatindeyiz. Bu 3-4 hafta çok önemli. Vatandaşlar kalabalığa çıkmasın. 60 yaşından büyük vatandaşların dışarı çıkmamaları gerekmektedir. Dışarı çıkılınca da maske kullanılması gerekiyor.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir