Gündem

Sağlık Bakanı Koca Gece Yarısı Müjdeyi Duyurdu: Hizmete Açıldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gece yarısı çok önemli açıklamkalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında Marmara Üniversitesi Pendik BaşıBüyük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete açıldığını vurguladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca gece yarısı çok önemli açıklamalarda bulunarak müjdeyi verdi. Bakan Koca açıklamalarında Marmara Üniversitesi Pendik BaşıBüyük Eğitim ve Araştırma Hastanesinin hizmete açıldığını belirtti. Bakan Koca’nın açıklamalarının detaylarını kamuilanlari.com olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz…

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca söz konusu açıklamalarını sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdi. Bakan Koca 60 odası yoğun bakıma ayrılan hastanenin toplamda 535 yatak kapasitesine sahip olduğunu ifade etti.

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“829 sismik izolatörle güçlendirilen Marmara Üniversitesi Pendik Başıbüyük Eğitim ve Araştırma hastanesi yenilenen özellikleriyle hizmete açıldı. 60 odası yoğun bakıma ayrılan hastanemiz, toplamda 535 yatak kapasitesine sahip. Milletimize hayırlı olsun”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaşımı şöyle oldu:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir