Sağlık

Sağlık Bakanı Koca Sokağa Çıkma Kısıtlaması Hakkında Uyardı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak sokağa çıkma kısıtlaması hakkında bir uyarı yaptı. Bakan Koca kısıtlamanın kalkmasının her şeyin normale döndüğü anlamına gelmediğini ifade etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından önemli bir açıklama yaptı. Bakan Koca açıklamalarında sokağa çıkma kısıtlamasının kalktığını ancak bunun her şeyin normale döndüğü anlamına gelmediğini belirtti.

YOĞUN BAKIM ÇİNCE KADAR YABANCI

Bakan Koca açıklamalarında her şeyin normale dönmediğini belirtti ve tedbirlere uyulmazsa corona virüsüne karşı vatandaşların kendisini güvenceye almazsa karşılaşılacak olan sonucun bilinmediğini belirtti. Ayrıca Bakan Koca bir corona virüsü hastasının yoğun bakımdaki yaşadıklarının Çince kadar yabancı olduğunu vurguladı.

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Sağlık Bakanı Koca açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Sokağa çıkma kısıtlamasının kalkması, her şeyin normale döndüğü anlamına gelmesin. Eğer tedbirlerle kendinizi virüse karşı güvenceye almazsanız, karşılaşacağınız sonucu bilemezsiniz. Türkçesi: Bir Koronavirüs hastasının yoğun bakımda yaşadıkları size Çince kadar yabancıdır.”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaşımı:

İlgili Makaleler