Gündem

Sağlık Bakanı Koca’dan Corona Virüsü İçin Yeni Uyarı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yaptı. Bakan Koca İstiklal Caddesinin iyi bir görüntü vermediğini ifade ederek sosyal mesafe konusunda uyarı yaptı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında İstiklal Caddesindeki kalabalığa ilişkin değerlendirmelerde bulunarak bir uyarı yaptı.

İstiklal Caddesinde çekilen bir kareye çok fazla kişinin girmesini değerlendiren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bunun için çok erken olduğunu belirtti ve bir uyarı yaptı.

BAKAN KOCA’DAN UYARI

Bakan Koca paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“İstiklal Caddesi, bugün iyi bir görüntü vermedi. Bir kareye bu kadar insan girmesi için çok erken. Günlük hayattan her fotoğraf, Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosuna destek vermeli. Evde kalmaya çalışalım. Çıkarsak maske kullanalım, sosyal mesafe kuralına uyalım.”

İşte Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaşımı:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler