Gündem

Sağlık Bakanı Koca’dan Gençler İçin Çok Önemli Mesaj

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden çok önemli bir mesaj paylaştı. Bakan Koca'nın mesajının konusu bugün belirli saatler arasında sokağa çıkan gençler oldu.

Bugün belirli saatler arasında sokağa çıkan gençler hakkında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlandı.

Bakan Koca mesajında corona virüsü nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan ve bugün 11.00-15.00 saatlerinde getirilen serbestlik ile uzun bir aradan sonra dışarı çıkan 15-20 yaş aralığındaki gençlere yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca saatlerin sayılı olması olsa da günün güzel olduğunu ifade ederek gençlere bugüne kadarki destekleri için teşekkür etti.

BAKAN KOCA’NIN İFADELERİ 

Konu ile ilgili olarak Bakan Koca açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Saatler sayılı da olsa, gün güzeldi. Umarım tadını çıkardınız. Bugüne kadarki desteğiniz için size teşekkür ediyorum. Sokaklar bugün genç gördü. Tedbirlere uyarsak yakında her gün görecek”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler