Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı 18 Bin Personel Alımı KPSS 2020/5 Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından çok önemli bir duyuru yayımlandı. Duyuruda Sağlık Bakanlığı 18 bin personel alımı KPSS 2020/5 yerleştirme sonuçlarının erişime açıldığı ifade edildi.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden çok önemli bir duyuru yayımlandı.

Bu duyuruda Sağlık Bakanlığı 18 bin personel alımı KPSS 2020/5 yerleştirme sonuçlarının adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını aşağıdaki link üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak sorgulayabileceklerdir.

İŞTE YAYIMLANAN DUYURU

26 Mart 2020 – 01 Nisan 2020 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2020/5 Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 06 Nisan 2020 tarihinde saat 15.45’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur.

KPSS-2020/5 Yerleştirme Sonuçları İçin TIKLAYIN

KPSS-2020/5 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler İçin TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir