Gündem

Sağlık Bakanlığı Türkiye corona virüsü tablosunu yayınladı! İşte kurtulanların sayısı

Corona virüsü vaka sayısında yaşanan artışın ardından Sağlık Bakanlığı kamuoyunu bilgilendirmek adına yeni yöntemlere başvurdu. Bakanlık tarafından Türkiye’de corona virüsünün güncel durumuna ilişkin verilerin yayınlandığı tablo yayımlandı.

Dünyada ve Türkiye’de corona virüsü vaka sayısında her geçen gün artış yaşanıyor. Ülkemizde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından her gece güncel vaka sayısı açıklaması yapılıyor. Bugün ise Sağlık Bakanlığı tarafından kamuoyunu ayrıntılı bilgilendirmek için corona virüsü tablosu yayınlandı. Güncel verilerin yer aldığı tabloda, Şimdiye kadar 27 bin 969 kişiye test uygulandığı görüldü.

26 kişi virüsten kurtuldu

Türkiye’deki son durumu yansıtan tabloda 7 kişinin hayatını kaybettiği belirtilirken, 26 kişinin ise virüsten kurtularak iyileştiği bilgisi yer aldı. Şimdiye kadar 27 bin 969 kişiye test uygulandığı görülen tabloda bin 872 kişide virüs tespit edildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir