Gündem

Sağlık Bakanlığından Kura Başvuruları Hakkında Flaş Gelişme

Sağlık Bakanlığı tarafından ataması 2020 yılında kura ile yapılanların unvan değişikliğine dair kura çekildi. Corona virüs (Covid-19) ile mücadele için alınan önlemler gereği kura başvuruları için gerekli belgeler direk olarak Bakanlığa gönderilmeyecek, bu işlem kura başvuru sisteminden elektronik ortamda yapılacak.

Ataması 2020 yılında kura ile gerçekleştirilenlere yönelik unvan değişikliği kurası, 3 Nisan 2020 tarihinde Sağlık Bakanlığının yaptığı canlı yayında noter eşliğinde yapıldı. Sonuçlar, Sağlık Bakanlığının resmi internet sitesinde açıklanacak.

Sağlık Bakanlığı,çalışan alımına ilişkin gerçekleştirilecek bütün kura işlemlerini noter eşliğinde canlı yayındayken ve salona herhangi bir katılımcı almadan gerçekleştirecek.

BAŞVURULAR ELEKTRONİK ORTAMDAN YAPILACAK

Corona virüsle (Covid-19) mücadele için alınan önlemler gereği, kura başvuruları için gerekli belgeler Bakanlığa gönderilmeyecek, belgeler elektronik ortamda sisteme yüklenerek başvurular yapılacak.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir