Gündem

Sağlık İlçe Müdürünün Covid-19 testi pozitif çıktı!

Türkiye’de corona virüsü bulaşan isimler listesine her gün yenisi ekleniyor. Covid-19 testi pozitif çıkanlardan biri de Eskişehir Tepebaşı İlçe Sağlık Müdürü Dr.Teyfik Duman oldu.

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamalarda Türkiye’nin her ilinde corona virüsü vakaları görüldüğü bildirilmişti. Eskişehir Tepebaşı İlçe Sağlık Müdürü’nden de kötü haber geldi. Sağlık Müdürü Dr.Teyfik Duman yaşadığı bir takım rahatsızlıklar üzerine Covid- 19 testi yaptırdı. Testi pozitif çıkan Duman, hastanede karantinaya alındı. Duman’ın bu süreç içerisinde görüştüğü kişilere de test yapılacağı öğrenildi.

Türkiye’de corona virüs salgınında güncel durum

Türkiye’de şimdiye kadar 161 bin 380 kişiye Covid-19 testi uygulandı. Toplam vaka sayısı 23 bin 934’e yükseldi. Bugün vefat eden 76 kişi ile birlikte toplamda 501 kişi corona virüsü nedeniyle öldü. Yoğun bakımda yatan hasta sayısı ise toplamda bin 311’e yükseldi. Bununla birlikte ise 786 kişinin Corona virüsünden kurtularak iyileştiği öğrenildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir