Sağlık

Kamuda Promosyon Rekoru! 24 bin 125 Memurun Hesabına 6 bin 852 TL Yatacak!

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli sağlık çalışanlarının 5 yıllık süre için alacağı maaş promosyonu tutarı belirlendi.Görüşmelere İzmir İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Mehmet Burak Öztop, Destek Hizmetleri Başkanı Engin Basmacı ve sağlık çalışanlarını temsilen Türkiye’de yetkili sendika Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı bölgesindeki tüm kurumlarda yetkili olan Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım katıldı.

İhaleyi en yüksek promosyon tutarı ile  Yapı Kredi Bankası aldı. Sağlık çalışanlarına müjdeyi veren Başkan Özgür Yıldırım, ‘’Türkiye genelinde rekor bir tutara imza attık. Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube olarak zaman ve mekan tanımadan her platformda sağlık çalışanlarını en iyi şekilde temsil etmeye, haklarını savunmaya bir an bile ara vermeden devam ediyoruz. Yapılan ihale sonucu kazanan sağlık çalışanlarımız olmuştur. İhaleyi 6852 Tutar ileyapıkredi . Bankası almıştır. 15 Şubat’ta 24 bin 125 sağlık çalışanımızın hesabına tek seferde yatırılacak olan tutar herkese hayırlı olsun. Süreçte yanımızda olan Sayın İzmir İl sağlık Müdürümüz Mehmet Burak Öztop, Sayın Destek Hizmetleri Başkanımız Engin Basmacı ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Başkan Yıldırım: “Mücadelemiz Devam Ediyor “

Önümüzdeki günlerde sağlık çalışanlarına farklı alanlarda da müjde vereceklerini belirten Sağlık-Sen İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım, ‘’sağlık sektöründe emek veren, hizmet üreten arkadaşlarımız nasıl ki zaman ve mekan gözetmeden çalışıyorlarsa bizler de onların hakkını savunmak, refahını artırmak için aynı doğrultuda çalışıyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Genel merkezimizin de katkı ve destekleriyle önümüzdeki günlerde tüm sağlık çalışanlarımıza farklı alanlarda da müjdeler vermek hedef ve gayretindeyiz, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor’’ dedi.

İzmir 1 No’lu Şube Başkanı Özgür Yıldırım açıklamasının devamında, “yapılan ihale sonucu 24 bin 125 sağlık çalışanımızın hesabına 15 Şubat’ta 6852 TL yatacaktır. Süreçte yanımızda olan Sayın İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Mehmet Burak Öztop’a, Destek Hizmetler Başkanı Engin Basmacı’ya ve tüm üyelerimize teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum’’ dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir