Genel

Sakarya Üniversitesi kadrolu işçi alımı yapıyor!

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü İŞKUR aracılığı ile kadrolu işçi alımı yapıyor! İşçi alımı başvuruları 20 Kasım 2020’de sona erecek. İşte ayrıntılar…

Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Türkiye İş Kurumu internet sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilanlara göre Sakarya Üniversitesi, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, temizlik personeli ve inşaat işçisi olmak üzere 3 farklı kadroya işçi alımı yapacak. İşçi alımı başvuruları 16 Kasım’da başlayacak ve 20 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir.

Sakarya Üniversitesi toplamda 12 işçi alacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların ortaöğretim (lise ve dengi okullar) mezunu olmaları ve 18-35 yaş aralığında olmaları gerekmektedir.

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

Çalışma saatleri içinde amirlerinin belirlediği program dahilinde büro, sınıf, salon, koridorlar, duvarlar, tavanlar, kapılar, halılar, yolluklar ve tüm zeminler ile bir arada bulunan bilumum mefruşat, sandalyeler, masalar, panolar, lambalar, kütüphaneler, dolaplar, etajerler, tuvalet, lavabo ile binaların mıntıka çevre temizliği yapılacaktır. Temizlik işlerinde deneyimli personel tercih edilecektir. Hijyen belgesi olmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

İNŞAAT İŞÇİSİ

Mesai saatleri içerisinde fayans işleri, kırım işleri, boya ve bordür işlemleri, harç yapılması, kalıpçılık, betonculuk, duvarcılık, sıvacılık vb. inşaat işlemleri yapılacaktır. Meslek liselerinden mezun ve deneyimli personel tercih edilecektir.

SIHHI TESİSATÇI ALIMI

Mesai saatleri içerisinde klima tamir, otomasyon işlemleri, klima bakımı, tamiratı, soğutma işlemleri ve sıhhi tesisat bakım işleri yapılacaktır.

KURA İŞLEMLERİ

1- Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından gönderilen ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle açık iş ilanı sayısının 4 (Dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 (Dört) katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır. Kura çekilişi ilgili noterlikçe belirlenen yöntemle gerçekleştirilecektir. Kura İşlemleri noter huzurunda 26.11.2020 tarihinde saat 10.00 da Sakarya Üniversitesi Rektörlük Binasında bulunan İletişim Koordinatörlüğü sunum salonunda yapılacaktır. Yapılan kura çekimi https://www.youtube.com/user/HaberSau adresinden canlı olarak yayınlanacaktır. COVİD-19 tedbirleri kapsamında adaylar kura çekilişine kabul edilmeyecektir.

2- Kura sonucu belirlenen adaylar, Sakarya Üniversitesi resmi web sayfasında (http://www.sakarya.edu.tr/) kadro ilanları bölümünde kurayı takip eden üç iş günü içerisinde yayımlanacaktır. Ayrıca yazılı vb. tebligatta bulunulmayacaktır.

İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız ve ardından, açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’İlan no’’ kısmına, yukarıda belirtilen ilan numaralarını yazıp sağ altta bulunan ‘’Ara’’ butonuna basınız. Giriş işlemlerinizi yaptıktan sonra başvuru ekranı üzerinden kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler