Personel Alımı

Samsun Üniversitesi sözleşmeli büro personeli alımı yapacak!

Samsun Üniversitesi Rektörlüğü bugün yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre Samsun Üniversitesi bünyesine sözleşmeli büro personeli alımı yapılacak. Önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden toplam 5 personel alımı yapılacak olup başvurular 20 Kasım ile 4 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Büro personeli alımına ilişkin yayınlanan ilan detaylarında şu bilgilere yer verilmiştir.

BÜRO PERSONELİ ALIM İLANI

Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın 5 büro personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde Samsun Üniversitesi resmi internet sayfası www.samsun.edu.tr den ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte şahsen ya da posta ile Personel Daire Başkanlığına başvuru yapacaklardır.

Posta ile yapılacak başvuruların son başvuru tarihine kadar ulaşması gerekmektedir. Eksik belgeli veya süresi içinde yapılmayan başvurular ile internet üzerinden yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvuru evrakının, yanlış birime ve/veya adrese teslim edilmesinden, postadaki gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir.

  1. Başvuru Formu
  2. Bir adet fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır.)
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (E-devlet üzerinden alınan nüfus kayıt örneği de kabul edilecektir.)
  4. Öğrenim Belgesi (Başvuruda bulunacak olan adaylar E-devlet üzerinden alınan karekodlu belgeler ile başvuru yapılabilecektir. Yabancı yükseköğretim kurumu mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğini gösteren belgesinin başvuruda ibraz etmesi gerekmektedir.)
  5. KPSS Sınav Sonuç Belgesi (Kontrol numaralı)

Önlisans mezunları için 2018 KPSSP93 puanı (İlanın Resmi Gazete’de yayımlanmasının akabinde 2020 KPSS önlisans sınav sonuçlarının açıklanması halinde; adaylar 2020 (KPSSP93) puanı ile de başvuruda bulunabilecektir.) Lisans mezunları için 2020 KPSSP3 puanı

  1. Adli Sicil Durum Belgesi (Aslı veya E-devlet üzerinden temin edilen kontrol edilebilir şekilde oluşturulmuş olmalıdır.)
  2. Sertifika (Başvurulan unvanda isteniyor ise aslı veya onaylı örneği)
  3. Onaylı Hizmet/Tecrübe Belgesi; hizmetin yerine getirildiği kamu kurum ve kuruluşu/şirket hizmet belgesi veya onaylı bir yazıyla belgelendirilmelidir. Bu belge ile birlikte çalışılan sürelere ait SGK/Sigorta Hizmet Dökümünün ibraz edilmesi de zorunludur.

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler