Gündem

Saraçoğlu Araf Suresinden Örnek Vererek Açıkladı: Yeni Felaket Geliyor

Kimyager, Biyoteknoloji ve Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından korkutan bir açıklama yapıldı. Saraçoğlu açıklamalarında dünyayı çok yakın sürede yeni bir felaketin beklediğini ifade etti.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu çok önemli açıklamalarda bulunarak bu yıl sona ermeden dünyayı çekirgelerin istila edeceğini belirtti. Ayrıca Saraçoğlu açıklamalarında Araf Suresinden alıntı yaparak korkutan değerlendirmelerde bulundu.

SARAÇOĞLU’NUN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“2021 yılında, hatta bu yılın sonuna doğru dünyayı büyük bir felaket bekliyor. Araf Suresi 133’de ne diyor Allah? ‘Size diyor, çekirge, mikrop, kan, fırtınalar ve tufanlar gönderdik. Aklınızı başınıza alın’ diyor. Afrika’da yeni bir dalga var.

“YOK EDİCİLER”

Bu çekirgelerin iki çeşidi var. Biri uçar, diğeri sıçrar. Bunlar sürüler halinde dolanıyorlar. Çekirgeler ölene kadar yiyorlar. Bir çekirge sürüsü 410 bin ton buğdayı tüketir. Bunlar böyle bir yok ediciler. Yaklaşık 50 bin insanın tüketeceği gıdayı tüketiyorlar.

“LEŞ YİYORLAR”

Leş de yiyorlar. Mikrobu, gıdaya da bulaştırma riskleri var. Dünyayı şu an bekleyen felaketlerden biri de çekirgelerdir. Bunlar tokluk nedir bilmiyor. Öldüklerinde rüzgarla dağılıyorlar”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler