Gündem

Şarkıcı Demet Sağıroğlu corona virüsüne yakalandı!

Tüm dünyaya yayılan corona virüsü ünlü Türk isimlerinde de ortaya çıkmaya başladı. Ünlü Şarkıcı Demet Sağıroğlu’nun corona virüsüne yakalandığı ortaya çıktı. Sağıroğlu hastalık hakkında, “10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin. Çevremizdeki birçok kişinin testi maalesef pozitif çıktı.” dedi.

Corona virüsü dünyanın her ülkesine yayıldı. Dünyaca ünlü aktörlerde ve siyasetçilerde de görüldüğü ortaya çıkan virüsten ünlü Türk şarkıcı Demet Sağıroğlu da etkilendi. New York’ta yaşayan şarkıcı Demet Sağıroğlu, corona virüse yakalandığını açıkladı. Sağıroğlu hastalık hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı:
Evet, New York’ta durumlar kötü. Ben de 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin. Çevremizdeki birçok kişinin testi maalesef pozitif çıktı. Bütün belirtileri yüksek ateş hariç ben de geçirdim, geçiriyorum. Az ateşim var hep.

Siz o virüsten güçlüsünüz

Bu virüs ilginç bir canlı, herkeste farklı semptomları olduğunu duyuyorum. Test yaptırmadım ve sanırım 4-5 gün ağır geçirdikten sonra iyileşme dönemine geçtim. Biraz halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese ilgi ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkür ederim. Sizler, ailem ve dostlarım bana sevginin kıymetini bir kere daha gösterdiniz. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir