Kültür Sanat

Sibel Can ile yaşadığım tek gecelik bir ilişkiydi sözleri şok etti

Uzun süredir magazin dünyasını ilgilendiren konuların başında gelen Karahan Çantay, Sibel Can ilişkisi hakkında ortaya atılan iddialar şok etti.

Magazin dünyasının gündemine oturan Karahan Çantay’ın vefatının ardından Sibel Can hakkında yıllar önce Onur Akay’a yaptığı iddia edilen açıklamalar şok etti.

SÖZLERİ ŞOK ETTİ

Ölmeden önce Karahan Çantay verdiği son söyleşide “Sibel Can’la tek gecelik ilişkimiz oldu” sözleri hakkında açıklama yapan Onur Akay açıklamasında, “Sibel Can ile yaşadığım tek gecelik bir ilişkiydi cümlesi Karahan’ın kendi cümlesidir. Benim için tek gecelik bir ilişki olarak kaldı öyle yazılmasını istiyorum dedi. Daha çok yerlerde de olduğunu ima etti.” dedi.

KARAHAN ÇANTAY SİBEL CAN AÇIKLAMASI

“Onur Akay: Peki o şantaj videosu nedir?

Karahan Çantay: Benim hatalarım da var. O dönem bazı anlatılmaması gereken özel şeyleri bir manken arkadaşa anlattım. Dosttur dedik, erkek erkeğe konuştuk. O da gitmiş başka bir manken arkadaşa anlatmış. Sonra olaylar Adnan Oktar’a kadar gitti ve şantaj olayları oldu. Gerisini biliyorsunuz zaten. Aslında hepsi bir yasak aşka yazılan hayali senaryolar.

Onur Akay: Yani Sibel Can’la olan aşkını yasak aşk olarak kabul ediyorsun.

Karahan Çantay: Evet.”

İlgili Makaleler