Ekonomi

Sıfır ve 2. el otomobil sahibi olmak isteyenlere fırsat! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank taşıt kredisi veriyor

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank taşıt kredisi ile Sıfır ve 2. el otomobil sahibi olmak isteyenlere uygun faiz oranları ile nakit para desteği yapıyor.

Türkiye’de sıfır ve 2. el otomobil sahibi olmak isteyen ve para biriktiremeyenler Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilen taşıt kredilerini araştırıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank taşıt kredisi ile araba sahibi olmak isteyenlere nakit para desteği sağlıyor. Bankaların verdiği taşıt kredileri ile de çok sayıda vatandaş araba sahibi olma hayaline kavuşuyor.

TAŞIT KREDİSİ VADE VE ÖZELLİKLERİ NELER?

Taşıt kredisi çekmek isteyenler için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilen taşıt kredileri farklılık gösteriyor. Son güncellenen rakamlara göre verilecek olan taşıt kredilerinde taksit tutarları değişti. Son olarak fatura değeri 120 bin lira ve bu tutarın altında olan taşıt satışlarında 60 ay, 120 bin liranın üzerinde olup 300 bin lirayı geçmeyenlerde 48 ay, 300 bin liranın üzerinde olup 750 bin lirayı aşmayanlarda 36 ay ve 750 bin liranın üzerindeki taşıt satışlarında 24 ay taksit uygulanabilecek.

TAŞIT KREDİSİ İLE SIFIR ARABA SAHİBİ OLUN

Sıfır ve 2. el otomobil sahibi olmanız için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilen taşıt kredilerine başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank taşıt kredisi faiz oranları şöyle:

Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranı: 1,54

Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranı: 1,34

Halkbank taşıt kredisi faiz oranı: 1,54

İlgili Makaleler