Gündem

Sinan Oğan: Genel sokağa çıkma yasağı ilan edilsin!

Corona virüsü vaka sayısı her geçen gün artıyor. Dün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamada, virüs yüzünden hastalananların sayısının 947’ye ulaştığı, vefat edenlerin ise 21’i bulduğu bildirildi. Bu durum üzerine eski MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan, sokağa çıkma yasağı ilan edilmesini talep etti.

Neredeyse dünyanın tüm ülkelerine sıçrayan corona virüsüne karşı önlemler alınmaya devam ediliyor. Artan virüs vakalarına karşı 65 yaş üstü vatandaşlara ve kronik rahatsızlığı bulunanlara sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Ancak bu yasakları yeterli bulmayan TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan, Fahrettin Kocaya twitter hasabı üzerinden çağrıda bulundu.

Neden bugünden yapmıyorsunuz?

Genel sokağa çıkma yasağı talep eden Oğan, yaptığı paylaşımda, “Sayın Sağlık Bakanı @drfahrettinkoca sizi hepimiz çok sevdik, takdir ettik ama çok değil bir hafta sonra sokağa çıkma yasağı ilan etmek zorunda kalacaksınız. Bunu neden bugünden yapmıyorsunuz? Açıkladığınız veriler bu ağır tabloyu gösteriyor zaten! #SokağaCıkmaYasağıİlanEdilsin” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir