Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

Sinemaseverlere Özel Cinemaximum Kampanyası! Son Gün 31 Ağustos!

Koronavirüs ‘ün ülkemizde görülmesinin ardından pek çok alana kısıtlamalar gelmişti. Sinema dünyası da bu konudan etkilenen sektörler arasında olmuştu. Uzun zamandır sinema salonlarının kapalı olması sinemaseverleri üzüyordu. Yeni normalleşmenin başlaması üzerine sinema salonları da severleri için açıldı. Bunu fırsat bilen Maximum, kart sahiplerine özel yeni bir kampanya başlattı. 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya da 12:30’ dan önce başlayan seanslara giren sinemaseverlere %50 maxi puan hediye edileceğini açıklayan Maximum, kart sahiplerinin yüzünü güldürdü. İşte sinema severlere özel o kampanyanın detayları…

Kampanya Detayları

Cinemaximum sinemalarında maximum mobil kampanyası kapsamında 19 Temmuz – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında  hafta için 12.30’dan önce başlayan seanslarda %50 maxi puan hediye edilecek. Kampanya puanları aynı gün yatmaktadır.

İlgili Makaleler