Gündem

ŞOK Market hafta sonu fırsatlarında bu hafta pek çok ürün indirimde!

Şok Marketler fırsat kataloglarını yayınlama devam ediyor. İnternet sitesi üzerinden vatandaşlara kataloglarını inceleme fırsatı veren ŞOK bu hafta sonu pek çok üründe indirime gitti. İşte 4-7 Nisan kataloğunda yer alan indirimli ürünler…

ŞOK hafta sonu fırsatlarından 4 Nisan ile 7 Nisan aktüel ürün kataloğu marketlerdeki yerini aldı. Çok sayıda üründe indirime giden ŞOK marketler bu hafta özellikle tamir ve temizlik malzemelerinde indirim uyguladı. ŞOK indirimlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar çalışma saatleri içerisinde mağazaları ziyaret edebilir veya CEPTEŞOK uygulaması ile online alışveriş yapabilirler.

Bu hafta sonu hangi ürünlerde indirim var?

Tursil Jel deterjan, Ace Ultra çamaşır suyu, Tornavida seti, Japon yapıştırıcısı, duble montaj bandı, merdiven, çok amaçlı katlanır merdiven, nitril kaplı örme eldiven, ceresit silikon, plastik boya, çeşitleri, silikon tabancası, nem boası, tavan boyası, plastik boya çeşitleri, plastik saplı kestirme fırçası, teleskopik sırık maket bıçağı, hışır zemin örtüsü şeffaf koli bandı, elektrik badı, tamir bandı, akrilik silikonlu bant gelecek.

 

ŞOK HAFTA SONU KATALOĞUNU GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir