Gündem

ŞOK Marketler satın alınan ürünleri adrese ücretsiz teslim edecek!

Covid-19 kapsamında vatandaşlara evde kalması yönünden uyarılar yapılıyor. Bu durum üzerine ŞOK marketler harekete geçti. Cepte Şok, uygulaması ile alış veriş yapan vatandaşların satın aldığı ürünler adreslerine ücretsiz teslim edilecek.

Türkiye corona virüsü salgını ile mücadele ederken vatandaşlara temel ihtiyaçlarını karşılamak haricinde evde kalma uyarısında bulunuluyor. Salgından korunmak isteyen ve evlerine kapanan vatandaşlar sadece market alış verişi için dışarıya çıkıyor. Bu durum üzerine Şok Marketler harekete geçti. Cepte Şok uygulaması ile online market servis uygulaması ise tüm Türkiye’de ücretsiz olarak adrese teslimat hizmetine başlandı.

Bu hizmeti başlatmanın bizim için anlamı büyük

Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,
“Toplum olarak içinde bulunduğumuz bu zor dönemde bu hizmeti başlatmanın bizim için anlamı büyük. İnsanların güvenilir gıdaya ulaşması için 30.000 çalışanımız ve iş ortaklarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Onlara da ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Toplumumuzun kendisini rahat hissetmesi için üzerimize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle ücretsiz olarak adrese teslimat hizmetini başlattık” dedi.

5 bin kişiye istihdam sağlanacak

ŞOK Marketler’in ayrıca 5 bin kişiye istihdam sağlayacağı öğrenildi. Demirel buna ilişkin olarak, “Hem adrese teslimat hizmeti kapsamında hem de açmayı planladığımız yeni mağazalarla birlikte 2020 yılında toplam 5.000 kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir