Gündem

Sokağa Çıkma Yasağı Hakkında Flaş Gelişme !

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sokağa çıkma yasağı hakkında açıklamalarda bulundu. Yerlikaya kısıtlama hakkında yeni bir gelişmeyi belirterek okul çevrelerinde kırtasiyelerin ve çalışanların sokağa çıkma kısıtlamasında muaf tutulacağını duyurdu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, yarın yapılacak LGS sınavına ilişkin çok önemli bir açıklama yaptı. Vali Yerlikaya açıklamalarında sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında okul çevrelerinde kırtasiyelerin ve çalışanların muaf tutulacağını vurguladı.

Konu ile ilgili olarak Vali Yerlikaya açıklamalarında İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 20 Haziran Cumartesi günü 09.00 ila 15.00 arasında uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından okul çevrelerinde bulunan kırtasiyelerin ve buralarda çalışanların muaf tutulacağı ifade edildi.

YAPILAN AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Yarın yapılacak olan LGS sınavı nedeniyle okul çevrelerinde bulunan kırtasiyelerin ve buralarda çalışanların 20 Haziran Cumartesi günü 09.00 ila 15.00 arasında uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulması kararlaştırılmıştır.”

İlgili Makaleler