Gündem

Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edilecek Mi? TBMM’de Flaş Açıklama

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan önemli açıklamalarda bulundu. Türkkan Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaptığı açıklamalarında corona virüsünden dolayı sokağa çıkma yasağı ilan edilmesini istedi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan Türkiye Büyük Millet Meclisinde önemli açıklamalarda bulundu. Türkkan yaptığı açıklamalarında “İtalya örneği önümüzde. Yarından tezi yok sokağa çıkma yasağı uygulayın. İlk etapta gereksiz bulanlar olacaktır ama bu ülkeyi bir felaketten koruyup, sorumluluğunuzun gereğini yapmış olursunuz” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti’li Türkkan açıklamalarında toplu ulaşım aracı kullanan kişileri de hatırlatarak “İstanbul, Ankara, İzmir’i hesap edin. Bu tehlikeyi ne kadar daha görmezden geleceğiz?” diye sordu.

Sokağa Çıkma Yasağı

AYLİN CESUR DA AÇIKLAMA YAPTI

İYİ Parti Isparta Milletvekili Dr. Aylin Cesur da bu sokağa çıkma yasağı hakkında açıklama yaptı. Cesur açıklamalarında “15 gün sokağa çıkma yasağı ilanıyla, İtalya gibi her gün yüzlerce kayıp vermekten kurtulabiliriz” ifadelerine yer vererek şöyle devam etti:

“Hükümetimize doktor olarak sesleniyorum. Artık radikal önlem alma zamanıdır. Kayıp vermeyelim; ventilasyon cihazlarımız kısıtlı sayıda, hemen yapmazsak İtalya’ya döneriz.

Öte yandan sosyal medyada son iki gündüz #SOKAĞACIKMAYASAĞI etiketi altında karar alınması yönünde insanlar görüşlerini paylaşıyor.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir